YENİ KAMPANYALAR SİZLERLE. HEMEN İNCELE->
Kedi Banyosu

Kedi Banyosu

Sevimli dostlarımızın cinsine, tüy yapısına ve dermatolojik özelliklerine en uygun şampuanları kullanmaktayız. Banyo işlemi öncesinde ilk olarak suyun sıcaklığını ayarlamaktayız.
Randevu Al
Kedi Makas Tıraşı

Kedi Makası Tıraşı

Tüylü dostlarımıza sihirli dokunuşlarla daha özel ve daha estetik bir görünüme getirmek için sizlerin istekleri doğrultusunda makas tıraşı hizmeti sunmaktayız.
Randevu Al
Kedi Makina Tıraşı

Kedi Makine Tıraşı

Sevimli dostlarımızın tıraşlarında sıkla tercih edilmekte olan bir tıraş yöntemidir. Genel olarak kısa tüyleri olan ya da makas yardımıyla şekillendirilmesi imkansız olan kedilerin tüyleri için uygulanan bir tıraş yöntemidir.
Randevu Al
Kedi Tırnak Kesimi

Kedi Tırnak Kesimi

Tırnak kesimi işlemine başlamadan önce, tırnağın yapısını, şeklini ve anatomik özelliğine göre kesim işlemi hassasiyetiyle uygulanmaktadır.
Randevu Al
Köpek Banyosu

Köpek Banyasu

Sevimli dostlarımızın cinsine, tüy yapılarına ve dermatolojik özelliklerine uygun olarak seçtiğimiz şampuanlar ve yumuşak, yüksek emicilik özelliği taşıyan havluları kullanmaktayız.
Randevu Al
Köpek Makas Tıraşı

Köpek Makas Tıraşı

Tüylerin daha uzun bırakıldığı makine ile dokunmadan sadece makas yardımıyla yapılan tıraş şeklidir. Dana estetik bir görünüm isteyen köpek sahiplerinin tercih ettiği tıraş şeklidir.
Randevu Al
Köpek Makine Tıraşı

Köpek Makine Tıraşı

Özellikle mevsim geçişlerinde tüy dökme sorunları ortaya çıkan, sevimli dostlarımızın sağlığı açısından oldukça önemli olan, tüy dökülmelerine karşı önerilen tıraş şeklidir.
Randevu Al
Köpek Tırnak Kesimi

Köpek Tırnak Kesimi

Mihav Pet Kuaför olarak sevimli dostlarımız için tırnak bakım hizmeti vermekteyiz. Köpeklerde tırnak kesimi oldukça önemlidir.
Randevu Al

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
X