Değişim ve İade

Ürünlerde İade Süresi Ne Kadar ?
www.mihavmarket.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür.

İade İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?
1- İadesini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan depo adresimize göndermeniz gerekmektedir..
2- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve iade işleminizi gerçekleştirecektir.
 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü www.siteadresi.com adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.
Yurtdışı iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir. Ürün hasarlı , ayıplı, defolu ve yanlış gönderilmiş ise kargo ücreti tarafınıza iade edilir.

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.. 

 www.mihavmarket.com.tr' dan yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği halde değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
X