Hakkımızda

2008 Yılında forum ve blog yazıları olarak yayın hayatına başlayan sitemiz yıllar içerisinde birçok evcil hayvan sahibinin sorunlarına cevap bulmasında ve başka hayvan sahipleriyle dostluklar kurmasında aracı oldu. Dostlarının sorunlarına cevap bulmak adına kimi zaman uzman veterinerlerimiz kimi zaman da sitemizdeki diğer ziyaretçilerimiz tarafından aradıkları cevaplara ulaştı.

Bunu kendimize bir görev kabul ederek zamanla evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaları adına yıllar geçtikçe kendimizi yenilememiz gerektiğini biliyorduk. Sizlerin de önerileri doğrultusunda market projemizi de hayata geçirdik.

Tüm hayvanları ve doğadaki tüm canlıları çok seviyoruz!

Evcil hayvanlarımız kadar sokaktaki diğer tüm hayvanların da birer can taşıdığının ve hepsinin ayrı güzellikte olduğunun bilincindeyiz. Mihav ekibi olarak her bir müşterilerimizle birlikte böyle bir ailenin parçası olmaktan son derece mutluyuz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
X